KC Rulc - Petr Rulc - alternativní výrobky

Firma Petr Rulc - KC se specializuje na vývoj a výrobu doplňků stravy a kosmetických přípravků na přírodní bázi, bez chemických přísad. Proto všechny výrobky mají široké spektrum použití. Tyto výrobky jsou označeny - RULCOTHERAPY. Nemůže tedy docházet k jejich záměně nebo napodobování. Přípravky firmy Petr Rulc - KC jsou schváleny Státním zdravotním ústavem a odpovídají normám EU.

Díky účinku a vysoké kvalitě jsou RULCOTHERAPY přípravky firmy Petr Rulc - KC klienty velmi oblíbené a vyhledávané. Zvyšují imunitu, podporují zdraví i chuť do života, což pomáhá zvládat stres a preventivně působit proti rozvoji civilizačních nemocí.

Praxe ukázala, že pro dobrou funkci orgánů a tedy zdravý vývoj celého organismu chybí v naší výživě některé prvky a jejich doplňování pomocí preparátů dostupných na trhu je nevhodné. Proto Petr Rulc začal hledat řešení. Jako nejlepší se ukázalo vyvinout vlastní přípravky s vhodnou vzájemnou kombinací a bez další zátěže organizmu.

V roce 2001 byl vyvinut první výrobek, který zvyšuje imunitu – Symbi-lakt. V dalších letech byli postupně uvedeny na trh další výrobky. Symbivital R, Gyn-lakt, Koupelová sůl SALubrium CAROLinae, Argentum gel, které mají jedno společné – nemají kontraindikace. Tyto výrobky obsahují pouze to, co organismus podpoří, ale nezatíží.


 

Correct Forte 30 tablet/ks Correct Forte 30 tablet/ks s obsahem čisté stabilizované směsi kalia, minerální soli a vlákniny napomáhá ke zlepšení funkci zaž 472,- Kč Koupit Magnesium - Ultra čistý tělový hořčík/500ml konc. 99,99% Magnesium - Ultra čistý tělový hořčík/500ml konc. 99,99% Magnesium 650,- Kč Koupit Symbi-lakt (symbiotické laktobacily) 60 cps/ks Symbi-lakt (symbiotické laktobacily) 60 cps/ks Stálým užíváním přípravku Symbi-lakt® se dá předcházet různým trávicím potížím, infekcím i dalším zd 560,- Kč Koupit Ušní svíčky - dětské 10ks Ušní svíčky - dětské 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - kamilka 10ks Ušní svíčky - kamilka 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - krystal 10ks Ušní svíčky - krystal 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - levandule 10ks Ušní svíčky - levandule 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - mateřídouška 10ks Ušní svíčky - mateřídouška 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - natur 10ks Ušní svíčky - natur 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit ušní svíčky - propolis 10ks ušní svíčky - propolis 10ks bolesti ucha, poruchy sluchu, rýma, bolest hlavy, zánět dutin, pískání a hučení v uších 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - rozmarýn 10ks Ušní svíčky - rozmarýn 10ks bolest ucha,sluch, hučení a pískání v uších, energetické bloky, migréna,aromaterapie 599,- Kč Koupit Ušní svíčky - skořice 10ks Ušní svíčky - skořice 10ks bolest ucha,sluch, hučení a pískání v uších, energetické bloky, migréna, aromaterapie 599,- Kč Koupit
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace