ACAI - BIO RAW prášek 80g

  • Obtížedetox, detoxikace organismu
    hubnutí
    obezita

260,- Kč (bez DPH)

299,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Acai prášek

Nejúčinnější antioxidant ve formě prášku – obsahuje více prášku Acai jako kterékoliv tablety a kapsle na trhu … a chutná skvěle!

Vaše váha není úplně ideální přestože se snažíte zdravě stravovat a cvičit? Vycházejí všechny vaše snahy o zhubnutí nazmar? Na vině je zpomalený metabolismus. Máme pro vás řešení!

BIO Acai prášek je vyroben z těch nejkvalitnějších a výživnými látkami nabitých Acai bobulí, které rostou na palmách v brazilských a peruánských oblastech Amazonie. Teprve nedávno se ovoce Acai stalo populární i v západním světě. Ovoce Acai je zařazováno odborníky mezi tzv. superpotraviny a to především díky velmi vysokému množství antioxidantů.

Příběh bobulí acai začíná, jako u většiny superpotravin, v Jižní Americe. Dvakrát ročně se sklízí černé, třpytivé a výživné bobule z vysokých palem. V Brazílii, kde se hojně pěstují, představují acai palmy jednu z nejdůležitějších rostlin, protože toto ovoce je hlavní složkou stravy.


Co tedy ovoce Acai dělá tak zdravým?

Mastné kyseliny: Acai bobule obsahují dvě nejdůležitější mastné kyseliny ze skupiny omega-6 kyselinu linolovou a ze skupiny omega-9 kyselinu olejovou. Ovoce acai také obsahuje aminokyseliny tyrosin, tryptofan, threonin, izoleucin, valin, arginin, fenylalanin, lysin, methionin, cystin, histidin, alanin, kyselinu asparagovou, a další.

Aminokyseliny: Acai bobule také obsahují aminokyseliny tyrosin, tryptofan, threonin, izoleucin, valin, arginin, fenylalanin, lysin, methionin, cystin, histidin, alanin, kyselinu asparagovou, kyselinu glutamovou a hydroxyprolin.

Fytosteroly: Beta-sitosterol z Acai se také nachází v ořechách, semenech, luštěninách a obilí.

Vysoké skóre ORAC: Acai plody jsou velmi bohaté na antioxidanty a mají jedny z nejvyšších hodnot ukazatele ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity), vyjadřující schopnost deaktivace volných radikálů. To znamená, že plody Acai mají nebývalou schopnost na sebe vázat volné radikály. Jelikož jsme vystavováni velkému množství toxických látek z potravin, ze záření, ze znečištěného ovzduší, z elektrosmogu a dalším lidskému tělu nepřirozeným chemickým látkám, které přispívají k tvorbě volných radikálů v těle, je velice důležité jíst potraviny s vysokým množstvím antioxidantů. Potraviny jako Acai pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením.

Vysoký obsah vlákniny: Acai plody obsahují až 40 % vlákniny takže přispívají k pocitu sytosti.

Zdroj vitamínů a minerálů: Acai plody obsahují vysoké množství vitaminu B1, B2, B3, vitaminu A, vitaminu C, vitaminu E a minerálů fosforu, vápníku a draslíku.

 

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace