Acai tablety 50 g - 110 tablet

227,8 Kč (bez DPH)

262,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Acai tablety jsou vyrobeny z extraktu ovocných plodů palmy Euterpe Oleracea.


Popis:
Acai jsou plody palmy Euterpe Oleracea bohaté na esenciální nenasycené mastné kyseliny omega-9 a omega-6. Ovoce Acai obsahuje vyšší koncentraci antioxidantů, než se běžně vyskytuje v jiných druzích ovoce. Acai jsou temné bobule podobné borůvkám, mají jednu pecku a poměrně malé množství dužiny. Tato dužina je vzácná a poměrně náročnou procedurou se odděluje od pecky, poté se na jemno mele a buď se zmrazí ve formě pyré, nebo se z ní dělá prášek.

Bobule acai rostou v několika odrůdách. Nejčastěji se vyskytují s tmavě modrými plody, jejichž vláknina má temně purpurovou barvu. Žádnou vzácností nejsou ani bílé či zelené acai, které si zachovávají svoje barvy i po dozrání. Wolfberry Acai tablety jsou vyráběné z tmavých plodů, je to nejpreferovanější odrůda, která má velké množství antokyaninů, má nejvíce plodů a je nejodolnější vůči škůdcům.


Složení:
Extrakt z Acai 88,89 %, pojiva – škrob 8,89 %, stearan hořečnatý 2,22 %.

 

 Výživové údaje na 100 g:
 Energetická hodnota  243 kJ / 58 kcal
 Tuky  1 g
 - z toho nasycené mastné kyseliny  0,2 g
 Sacharidy  7,5 g
 - z toho cukry  5,6 g
 Vláknina  2,1 g
 Bílkoviny  30 g
 Sůl  66 mg
 Vápník  42 mg
 Železo  2,2 mgPoužití:
Doporučená denní dávka 4 tablety denně zapít tekutinou. Denní dávka obsahuje 1600 mg acai exttraktu15:1, 40 mg hořčíku a 60 mg škrobu.


Balení:
50 g – 110 tablet


Země původu:
Čína – vyrobeno v Německu.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace