Amazonit - náramek z přírodních minerálů (naděje a prosperita)

222,3 Kč (bez DPH)

269,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Amazonit je symbolem naděje a prosperity.
Jedná se o jemný, přátelský a velmi uklidňující kámen, který dodává naději a důvěru v budoucnost, zlepšuje kreativitu, intelekt a intuici, přitahuje štěstí ve finančních aktivitách a riskantních akcích, zmenšuje obavy a úzkost a navíc pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů. Amazonit pomáhá zklidnit nervový systém, působí na štítnou žlázu, srdce a nadledvinky.

Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu.

Je velmi silným talismanem prosperity. 
Užití: úspěch, klid, intuice, škodlivé záření
Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Uran a elementu země.
Amazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.
Léčebné využití: léčí osteoporózu, zubní kazy, udržuje v rovnováze metabolismus
narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace