IPS G 3/4" - ionizátor vody

3 686,- Kč (bez DPH)

4 460,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

IPS G 3/4" - ionizátor vody

Ionizovaná voda má blahodárné a podpůrné účinky i pro lidský organismus


 *  
zmírňuje žaludeční a střevní potíže
 * 
pomáhá při kožních a revmatických potížích
 *  
posiluje procesy přeměny látek
 *  
očišťuje organismus od toxinů
 *  
stabilizuje krevní oběh
 *  
zlepšuje složení a obsah krve
 *  
podporuje rychlejší hojení ran
 *  
zlepšuje fyzickou a psychickou rovnováhu
 *  
aktivizuje životní síly
 *  
snižuje citlivost na změny počasí
 *  
ionizovaná voda má lepší chuť a delší čerstvost
     

Po koupání nebo sprchování ionizovanou vodou je pokožka hladší a vláčnější . Vlasy jsou jemnější a lesklejší . Při holení ionizovaná voda minimalizuje dráždění pokožky .


Oblečení vyprané v ionizované vodě je hebké a čisté. Barvy si zachovávají déle sytost a prádlo životnost. Navíc ionizovaná voda šetří prací prostředky až o polovinu a zároveň chrání pračku před vodním kamenem . Z ionizované vody se při koupání vytvoří bohatá pěna ve vaně . Šampon i mycí a čisticí prostředky budou čistit snadněji a mnohem rychleji .


Péče o rostliny , zda pokojové květiny bude používáním ionizované vody mnohem účinnější. Jejich rychlejší růst , svěžest a krásu zpozorujete velmi rychle.
 
Všechna zařízení IPS jsou vhodné pro úpravu pitné vody a splňují podmínky určené předpisy na ochranu zdraví. Zároveň používání IPS přispívá k ochraně životního prostředí . Jeho provoz si nevyžaduje používání chemikálií a tím, že ionizovaná voda dobře rozpouští čistící a prací prostředky , snižuje se potřeba jejich množství. To má příznivý dopad na ekologii .
 
 
 IPS - iontový polarizacni system
 
Iontový polarizační systém ( IPS ) je zařízení určené pro fyzikální úpravu vody . Zabraňuje tvorbě vodního kamene a koroze a zároveň napomáhá při jejich odstraňování . Vytváří ionizovanou vodu pro celou domácnost nebo dům , která poskytuje blahodárné a podpůrné účinky i pro lidský organismus .
  
IPS je možné instalovat v uzavřených a otevřených dynamických systémech. Jeho efektivní využitelnost je od malých bytů přes rodinné domy až po velké provozy a průmyslová zařízení , kde jsou předpoklady tvorby vodního kamene .
 

IPS nemění chemické složení vody. Vyznačuje se dlouhou životností a rychlou návratností investice.
 

Pracuje účinně a spolehlivě bez :


    
obsluhy
    
chemikálií
    
magnetů
    
vnějšího zdroje energie

IPS - schema ionizaciePodstatou fyzikální úpravy vody je " přenos " nebo uložení volného elektrického náboje na jednotlivé molekuly vody, které se v důsledku toho zpolarizují ( jednotně orientují ) . Tento efekt má za následek změnu tvaru rozpustných pevných látek ve vodě tak , že už tak snadno netvoří krystalickou mřížku , protože mají různý tvar a velikost . Takže se tvrdý vodní kámen nevytváří. Když dojde ke srážení , jde o měkké, nepřilnavé bahno - kal .

Animace fungování IPS >>výhody

IPS zabraňuje tvorbě nových usazenin vodního kamene a zároveň účinně odstraňuje existující staré vrstvy .


Už 3 mm vrstva vodního kamene na tepelných zařízeních snižuje jejich účinnost o 20 % . Při vrstvě hrubé 6 mm se účinnost snižuje až o 35 % . To výrazně zvyšuje provozní náklady . V tvrdé vodě se velmi těžko rozpouštějí látky obsažené v pracích a čisticích prostředcích, čímž se zvyšuje jejich spotřeba .


IPS zamezuje vzniku koroze na vnitřních površích potrubí. Vytváří se na nich ochranná vrstva magnetitu ( Fe3O4 ) . Tento efekt výrazně prodlužuje životnost potrubí a také připojených zařízení ( baterií, kotlů, radiátorů, praček ... ) .
 

IPS chrání v domácnosti :


    
pračky
    
myčky nádobí
    
rychlovarné konvice
    
Vodovodní baterie a sprchové růžice
    
Hydromasážní vany a sprchové kouty
    
· Napouštěcí a výpustné ventily a těsnění v záchodových nádržkách
    
Tepelné kotle a bojlery
    
Solární zařízení
    
Zahradní závlahy

Účinky IPS můžete pozorovat již po několika dnech .


Životnost IPS je minimálně 10 let.
  

úspora peněz

Kdo by si přál zbytečné vynakládání peněz na energie pro špatně fungující topný systém , zda čisticí prostředky a chemikálie na zanášející se spotřebiče a sanitu ? Vždyť peníze se dají použít mnohem účelněji než na údržbáře , instalatéry či opravy domácích spotřebičů.
 
parametry

Parametry IPS G 3/4 ":
- Závit: G 3/4 "
- Průtok: 1,2 m3/hod.
- Stavební délka: 295 mm
 

Další typy IPS podle velikosti průtoku:

IPS G 1/2 ", závit, závit: G 1/2", průtok: 0,5 m3/hod., Stavební délka: 237 mm

IPS G 1 ", závit: G 1", průtok: 4,0 m3/hod., Stavební délka: 295 mm
Technický popis

IPS je složený z průtokového tělesa se ​​vstupním a výstupním otvorem . V tělese jsou umístěny nejméně dvě elektrody . Každá je z jiného elektricky vodivého materiálu . Voda , která protéká tělesem , vytváří s elektrodami galvanický mokrý článek. Elektrické napětí tohoto článku stačí na to, aby se molekuly protékající vody napůl - rizovali . Velikost tohoto napětí je v rozmezí 0,6 - 0,8 V. Napětí je závislé od elektrické vodivosti vody. Tento jev je možné využívat při vodě s vodivostí 50 - 2000 μS/cm2 . Jde o běžnou vodu, v níž je obsah solí od 50 do 2000 mg / l . Při závodění vody mezi elektrodami dochází k jevu , kdy soli vápníku, hořčíku a železa v podobě uhličitanů, síranů a chloridů, disociují na hydroxidy . Výsledkem je, že kationy ztrácejí schopnost vytvářet krystalické nánosy . Tyto uhličitany se sice vytvářejí dál, ale už jen v podobě měkkých částic - kalu. Voda je po průchodu IPS ionizovaná po dobu 24 - 72 hodin .

Podobné produkty

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace