Koloidní stříbro - kapky 50 ml

 • Obtížeantibiotické účinky
  onemocnění očí
  zánět dásní
  zánět slzových váčků
  zánět spojivek

98,- Kč 

Vyberte velikost:


ks

Popis produktu

Velmi užitečný pomocník který působí jako antibiotikum, antiseptikum a sanitizér v jednom - záleží na způsobu užití u daného problému 
Koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut.
Koloidní stříbro likviduje houby, plísně, parazity. Je univerzálním lékem proti bakteriím a virům.

Zásadně podporuje léčbu a urychluje uzdravení.

Stříbro je svými účinky nejuniverzálnějším antibakteriálním prostředkem, který lidstvo zná.

Zkratka ppm označuje sílu koncentrace.

Vždy uchovávejte v původní lahvičce, nepřelévejte do jiné nádoby! Uchovávejte v temnu mezi 5 - 25°C, nedávejte do lednice                                                                                                                                                        

VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI KOLOIDU STŘÍBRA:
 • koloid stříbra ani v otevřených ranách nepálí a neštípe
 • dezinfikuje rány a napomáhá k jejich vyčistění
 • urychluje hojení a zacelování poraněné pokožky
 • má velmi dobré účinky na otevřené vředy, stahuje a hojí chronické rány
 • je netoxické a lze ho při vnějším použití nanášet dlouhodobě. Nezanechává na pokožce viditelné stopy.
 • není nijak cítit
 • lze ho použít i k ošetření oblečení v outdoorových aktivitách. Látka se namočí do koloidu a potom se nechá volně uschnout. Ošetřená látka dočasně získá vysokou antibakteriální schopnost

 

Koloidní stříbro dále působí na:
 • posílení imunity
 • chronický únavový syndrom
 • vředy
 • alergie a sennou rýmu
 • infekce močového měchýře a močových cest
 • stafylokoka a salmonelu
 • rakovinu
 • vylučování rtuti z těla
 • nadměrnou tvorbu hlenu
  Použití:

Kapky do očí s koncentrací 10 ppm

aaaa.modra-fajfkaPři infekčním zánětu spojivek aplikujte koloidní stříbro 4x denně do oblasti očí. Skvěle působí i na ječné zrno a jiná infekční onemocnění.

aaaa.modra-fajfkaDezinfekce vody pro domácí zvířata dávka 1 ml koloidního stříbra 5 ppm na 1 litr vody.

 

Koloidní stříbro s koncentrací 10 ppm

aaaa.modra-fajfkaDEZINFEKCE VODY pro lidi- 1 ml koloidního stříbra 10 ppm na 1 litr vody.

aaaa.modra-fajfkaNastříkejte na dlaně či do podpaží - budete se méně potit a hlavně pot nebude zapáchat.

aaaa.modra-fajfkaNa dlaních působí antibakteriálně - lze využít místo antibakteriálního gelu - maximálně 3x denně.
aaaa.modra-fajfkaSprej můžete nastříkat do bot - zbaví zápachu obuvi. Pravidelnou aplikací na chodidla před nazutím ponožek a bot zmírníte pocení chodidel a zápachání.

aaaa.modra-fajfkaLéčba hemoroidů - zřeďte 10 ml koloidního stříbra o koncentraci 10 ppm na 1 litr vody, provádějte pomocí klystýru (výplach střev). Opakujte dle potřeby, maximálně však 5 dnů nepřetržitě. Mělo by dojít ke stažení cév, zabránění krvácení a návrat konečníku do původního stavu. V případě, že máte hemoroidy i z venkovní strany, doporučujeme zakoupit i sprej s koncentrací 10 ppm, kterým budete konečník stříkat z venkovní strany. Provádějte vždy večer - nejdříve výplach střev, poté koupel nebo sprcha a po osušení se ručníkem postříkat konečník nezředěným stříbrem z venkovní strany. Vše maximálně 5 dní, pak 1-2 týdnů pauza a pak můžete opět. Při dlouhodobějších problémech s hemoroidy doporučujeme navštívit chirurgickou ordinaci, kde Vám problém vyřeší.

 

aaaa.modra-fajfkaInfekce močových cest - Orálně 3x 30 ml denně po dobu 5 dní maximálně. Pijte dostatečné množství tekutin, minimálně 2 litry čisté pramenité vody denně. Poté není doporučováno v kůře pokračovat a minimálně 2 – 3 měsíce koloidní stříbro neužívat vnitřně.

aaaa.modra-fajfkaRýma, kašel, bolesti v krku - Aplikujte dle potřeby do nosu pomocí spreje, nebo postříkejte bolestivé mandle. Aplikujte sprejem koloidní stříbro přímo do nosní dutiny 2-3x 1 ml denně spolu s 30 ml užitých orálně. Po ustoupení příznaků nemoci pokračujte s udržovací dávkou 1x 15 ml denně aplikovaných orálně až do úplného uzdravení.

aaaa.modra-fajfkaV případě trápení s ušima - bolesti uší či záněty v období léta z bazénu, doporučujeme aplikovat 2 kapky koloidního stříbra koncentrace max. 10 ppm přímo do ucha až 3x denně. Eventuálně aplikujte 2 kapky na vatu, kterou vkládejte opatrně do oblasti sluchovodu tak, aby bylo možné snadné vytažení.

aaaa.modra-fajfkaTaké je možné tímto roztokem vyplachovat ústa, když vás chytne bolest zubu nebo se vám dokonce vyklube zánět. Aplikujte nezředěné koloidní stříbro přímo na dásně, 3x 10 ml denně. Poté, co příznaky ustoupí, pokračujte s udržovací denní dávkou 10 ml ještě dalších 14 dnů.

aaaa.modra-fajfkaÚstní voda - použijte koloidní stříbro místo ústní vody, netřeba ředit, po vypláchnutí dutiny ústní vyplivněte - ideálně jen 1 denně po dobu 1 měsíce, pak měsíc vynechte a pak můžete zase měsíc vyplachovat. Případně využijte formu ve spreji, kdy si dutinu ústní vystříkáte - takto lze užívat až 2 měsíce v kuse při max. 1 stříknutí denně. Zmírní se vám zápach v dutině ústní a omezí se tvorba kazů.

aaaa.modra-fajfkaProblematická pleť s akné lehčí forma - Ráno a večer před spaním vyčistěte důkladně pokožku a osušte. Naneste koloidní stříbro (postřikem nebo použitím vatového tampónu) přímo na postiženou oblast. Nechte uschnout. Kombinujte s orálním užitím koloidního stříbra a to 3x 10 ml za den. Poté, co se kůže vyčistí, používejte jako udržovací dávku 10 ml koloidního stříbra orálně jednou za den minimálně ještě dalších 14 dnů. Koloidní stříbro svými antibakteriálními účinky pomáhá čistit problematickou pleť a předchází zanícení.

aaaa.modra-fajfkaHojení ran (běžné poranění, i pooperační rány) - díky antibakteriálnímu účinku zabraňuje vzniku infekce - nastříkejte na ránu či odřeninu a nechejte zaschnout, poté můžete převázat čistým obvazem či zalepit náplastí. Převaz opakujte denně do zahojení.

aaaa.modra-fajfkaVaginální problémy pokud se jedná o kvasinkovou mykózu je možné aplikovat koloidní stříbro jako podpůrnou terapii (pomocí výplachů) a tím zlikvidovat přemnožení poševních kvasinek. Oplach by měl být prováděn i zevně. Vyplachujte dávkou 30 ml koloidního stříbra 2x denně, maximálně po dobu 5 dnů. Pokud nedojde k nápravě, vynechte na 2 týdny aplikaci a eventuálně dle potřeby opakujte v případě přetrvání problémů až 4x denně.

aaaa.modra-fajfkaDále je možné použít na pásový opar, bradavice, popáleniny nebo na bodnutí hmyzem.

 

Koloidní stříbro s koncentrací 30 ppm

 

aaaa.modra-fajfkaPásový opar - V případě problému s pásovým oparem využijete stříbro s koncentrací 30 ppm, který budete aplikovat na místo pásového oparu do zahojení. Je doporučeno společně s obklady po dobu 1 týdne vypít 2x denně 20 ml koloidního stříbra o koncentraci 10 ppm. Daná kombinace by měla pomoci utlumit příznaky pásového oparu. V kombinaci s aloe vera podpoří obklady hojení.

 

aaaa.modra-fajfkaPlísňové onemocnění nohou - Postiženou oblast řádně omyjte a usušte zcela do sucha. Při problémech s plísní je vhodné koloidní stříbro o obsahu 30 – 40 ppm. Aplikujte koloidní stříbro na postižené oblasti a nechte zaschnout.

 

aaaa.modra-fajfkaPři problémech s akné v těžší formě - Pokožku si vyčistěte důkladně a osušte. Poté naneste koloidní stříbro tamponem na danou oblast s akné. Takto ošetřenou pleť ponechte v klidu. Opakujte max. 1 týden každý večer a poté nechte minimálně 1 měsíc klid pokožce. Zvažte doplnění o bylinnou péči – měsíček, hřebíček atd. Kombinujte s orálním užitím koloidního stříbra o koncentraci 10 ppm a to 2x 10 ml za den. Poté, co se kůže vyčistí, používejte jako udržovací dávku 10 ml koloidního stříbra orálně jednou za den minimálně ještě dalších 14 dnů. Koloidní stříbro svými antibakteriálními účinky pomáhá čistit problematickou pleť a předchází zanícení.

 

Koloidní stříbro s koncentrací 40 ppm

aaaa.modra-fajfkapoužívá se jako dezinfekce rukou a pokožky

aaaa.modra-fajfkazmenšuje rozšířené póry a uhříky

aaaa.modra-fajfkasnižuje vylučování kožního mazu

aaaa.modra-fajfkauklidňuje podráždění a zčervenání pokožky

aaaa.modra-fajfkapozitivně působí při zvýšené citlivosti nebo špatné reakci pokožky způsobené okolními vlivy

aaaa.modra-fajfkapři projevech vnitřního onemocnění na kůži

aaaa.modra-fajfkapři silném pocení nohou

aaaa.modra-fajfkapři vzniku plísní či jiných nepříjemných projevech na kůži

Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu.

Nejvhodnější je použití každý den ráno a večer, předtím, než si nanesete oblíbený krém a make-up.

 

Koloidní stříbro s koncentrací 50 ppm

- aktuálně dostupný pouze sprej do nosu
- vhodný pro dospělé a děti od 6 let
- aplikujte při zánětu nosních dutin nebo při infekci nosní sliznice
- nevstřikujte do otevřených ran
- 3x denně stříkněte do každé nosní dírky 1x

                                                                                                                                                         

Mnoho lidí používá koloidní stříbro i u dětí. Koloidní stříbro může být aplikováno přímo do očí (do očí ředit v poměru 1:5 s destilovanou nebo alespoň převařenou vodou), uší, nosu či úst. Stříbro lze také aplikovat sprejem přímo na dětské pleny, předcházení opruzeninám (vždy konzultovat s lékařem!)

                                                                                                                                                         

Před použitím produkt otestujte – aplikujte roztok stříbra na zápěstí a počkejte cca 1 hodinu, zda zůstane kůže klidná. Pokud vznikne alergická reakce, v žádném případě produkt nepoužívejte!

Dlouhodobé užívání, není doporučováno. Dokonce může při užívání způsobit neodstranitelné ztmavnutí kůže v šedomodrém odstínu. V některých případech dokonce negativně ovlivnil nervový systém. Proto je vhodné nejen reflektovat tuto skutečnost, současně pak doporučujeme konzultovat užívání s lékařem.

                                                                                                                                                         

Koloidní stříbro do koncentrace 10 ppm má obvykle čirou barvu. Při silnější koncentraci může být tekutina lehce zabarvena, toto však není na závadu – jedná se o běžný jev shlukování částic.

Kvalita námi prodávaného stříbra je ověřena Státním zdravotním ústavem na základě provedených chemicko – fyzikálních rozborů.

Dermatologicky testováno. Atest Státního zdravotního ústavu Praha: CTZB 187-483/12-69, EX 120277.

Mikrobiologické vyšetření ZÚ Ostrava: 4038/2010, ZU/03369/2010.

Těhotné ženy a kojící matky by měly použití koloidního stříbra konzultovat se svým lékařem.

Nepoužívejte vnitřně! Nepoužívejte na poškozenou pokožku! Při zasažení očí vypláchněte proudem vody. Uchovávejte mimo dosah dětí

Podobné produkty