Zdravý zubní kartáček Curanatura Health - 12ks

800,8 Kč (bez DPH)

969,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Přírodní zubní kartáčky Curanatura jsou na českém trhu jedinečný produkt , ve kterém jsou dokonale skloubeny nejlepší zdravotní vlastnosti zubního kartáčku spolu s ekologickou šetrností.

Kartáčky CURANATURA, jako jedny z mála kartáčků na trhu , splňují všechny standardy stanovené Světovým symposiem dentální hygieny pro zdravý a vyhovující zubní kartáček, jsou vyrobeny bez použití zbytečných plastů = bez ftalátů a Bisfenolu. Na odborné rady dentálních hygieniků je kartáček osazen měkkými jemnými štětinkami , které jsou šetrné k Vašim zubům i dásním.

Zároveň je to ta nejlepší volba pro životní prostředí. Zubní kartáčky CURANATURA jsou 100 % BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ, balené jsou v recyklovaném papíře, takže po výrobku nezbývá žádný dlouhodobý odpad.

Rukojeť je vyrobena z kvalitního přírodního materiálu - tepelně upravený bambus - pěstován bez pesticidů shromažďován s ohledem na dlouhodobě udržitelnou produkci.

Štětinky jsou vyrobeny z biologicky odbouratelných nylonových vláken a kartáček jako celek je bezezbytku ekologicky kompostovatelný.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace