FOR YOU Koupelový olej (250 ml)

  • Obtížerelaxace, odpočinek, welness
  • ZnačkaProcyon

106,6 Kč ()

129,- Kč ()


ks

Popis produktu

Udělejte radost voňavým netradičním dárečkem a dopřejte Vám nebo Vašim blízkým nevšední provoněný  pocit relaxace a odpočinku .

Koupelový olej s divokou růží jemně pečuje o Vaši pleť již při koupeli. Růže má afrodiziakální a povzbuzující účinky, celkově harmonizuje a posiluje organismus. V naší kultuře je odpradávna považována za královnu květin. Je ctěna a obdivována pro svou dokonalost a není to nadsázka. Výtažky z růže mají nezastupitelné místo v kosmetice. Je v nich totiž ukryto přes tři sta účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Složení koupelového oleje se postará o přirozené, opětovné promaštění pokožky a zachová na ní přirozený kyselý ochranný film. Pokožka zůstává po koupeli čistá, vláčná a sametová, takže není nutné používat mýdlo, tělový olej či jiný přípravek. Koupelové oleje celkově regenerují pokožku a mohou zklidnit již vzniklé kožní problémy. Zachovávají pružnost, pevnost a vláčnost pokožky. Olejová koupel je vhodná rovněž i jako výživná ochranná koupel pro velmi suchou pokožku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace