Koupelová sůl - Měsíček 380g

  • Obtížeantiseptické účinky
    hydroterapie
    regenerace pokožky
    relaxace, odpočinek, welness

65,3 Kč (bez DPH)

79,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Měsíček výrazně podporuje hojení ran a v kombinaci se solnou koupelí podporuje hojení a regeneraci pokožky. Koupelová sůl s měsíčkem, příjemně voní a dodá vašemu tělu potřebnou relaxaci po náročném dnu.

Hydroterapie je používána od nepaměti. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky léčivých rostlin pronikají do organismu, sůl koupelová toto významně podporuje. Silice jsou přírodní výtažky z rostlin, získávané většinou destilací v páře, koncentrované silice mohou dráždit, v soli jsou však ve vhodné koncentraci a vhodně se mohou vstřebávat pokožkou-což podporuje sůl tím, že usnadňuje uvolnění pórů pokožky. Silice a sůl působí léčivě na pokožku samotnou. Silice pak po vstřebání může příznivě ovlivňovat celý organismus. Dobrá funkce pokožky má vliv na krevní oběh a krevní oběh následně ovlivňuje funkci všech orgánu v těle. Koupel by měla být součástí relaxace.
   

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace