Solný nahřívací a chladící pytlík

Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o další léčivé ingredience přírody - bylinné výtažky ,silná koncentrace minerálů, eukalyptový olej a samotné bylinky, které mají léčivé účinky na různá onemocnění, jejich příznaky , bolest, nebo jen k relaxaci a uvolnění psychického vyčerpání a doplnění energie. Přikládá se na bolavá místa na těle dle návodu k použití. Pokud Vás trápí bolesti kloubů, svalů, zablokovaná páteř, průdušky a dýchání, otoky, křečové žíly, záněty ,  nervové vypětí a vyčerpanost a jiné neduhy  vyberte si s několika druhů těchto léčivých pomocníků v naší nabídce:

Solný pytlík lze také požít k lázni:
Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace