Velkoobchod - postup registrace pro přístup do velkoobchodního ceníku

Díky exkluzivnímu zastoupení pro českou republiku slovenské společnosti Hanus nabízíme velkoobchodní spolupráci na sortiment bylinných přípravků a bylinné farmacie tohoto výrobce.


Hanus bylinné přípravky a produkty, patří mezi jedny z nejkvalitnějších výrobců přírodních produktů na světě. Jako přednost z konkurenčního prostředí uvádíme, že společnost Hanus jako jediný výrobce v evropě nabízí bylinky a čaje balené speciální vakuovanou technologií, díky čemuž vyniká jedinečnost - léčivého účinku  a chuti bylin a čajů, která je mnohonásobně delší a intenzivnější než u běžně balených produktů. Dále nabízíme přírodní silice natural  které se užívají i vnitřně, nejsou tedy jen klasickou aromaterapií,ale také přímím léčivem. Součástí této kategorie je také aromaterapeutická lékárnička -  která sestává ze tří druhů silic jenž se v léčbě vzájemně doplňují a jsou určeny přímo na jistá onemocnění a zdravotní problémy. Dále nabídka zahrnujeBylinné kapky, extrakty z živých rostlin, sirupy pro děti i dospělé. Bylinné masti, gely, léčivé balzámy a v neposlední řadě hypoalergenní kosmetiku.

POSTUP  REGISTRACE  DO  VELKOOBCHODU:
V případě, že máte zájem o zpřístupňení  velkoobchodních cen a velkoobchodní nákup postup je takovýto:

1.  V registračním formuláři po rozkliknutí - FAKTURAČNÍ ADRESA A ÚDAJE (když se liší od doručovací)
se Vám zobrazí kolonka k vepsání IČ případně DIČ a kolonka k potvrzení že žádáte o velkoobchodní nákup.

2.Potvrzení registrace - (odkaz kterým potvrdíte registraci Vám bude vygenerován do Vámi zadaného emailu při registraci)

3. Po ověření Vámi zadaných údajů, Vám zpřístupníme ve Vaší registraci  velkoobchodní ceník Poté si budete moci prohlížet  produkty a nakupovat prostřednictvím internetového obchodu již za velkoobchodní ceny. (upozorňujeme -  velkoobchodní ceny  jsou  uvedeny včetně DPH )
O zpřístupnění velkoobchodních cen Vás budeme informovat emailem.

1. Zaregistrujte se  REGISTRACE 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace