Léčebné BIO oleje - silice natural

Čisté přírodní SILICE , získávané čistou destilací vodní parou nebo lisováním. Proto, některé druhy lze užívat i k vnitřnímu užití.
Tak, jak si my vážíme přirozenost a jedinečnost přírody, uvědomujeme si, že i spotřebitel od našich výrobků očekává nefalšovaný dotek s přírodou a proto nabízíme pouze silice v kvalitě NATURAL s určením země jejího původu. Silice Hanus mají všestranné využití: mohou se užívat vnitřně, k inhalacim, aromaterpii, přímé aplikaci, do koupele a vodní lázně. apod.
Éterické olejíčky Hanus nejsou ředěny organickými rozpouštědly, redestilovány, neobsahují žádné příměsy. Jsou získávány čistou destilací vodní párou nebo lisováním. Téměř všechny firmy používají při prodeji silic označení 100% přírodní produkt - toto označení však neříká nic o způsobu získávání silice. Silice získané extrakcí s organickými rozpouštědly, nadkritickou extrakcí s CO2, případně silice upravované redestilací a rektifikací tak neobsahují pouze přírodní látky. Proto není možní jejich vnitřní užití. Z konkurenčního prostředí proto uvádíme , že v ČR nenajdete jediného výrobce který vám doporučí vnitřní užití jeho silic i v případě, že se jedná o 100% přírodní produkt, což má návaznost na účinek i spokojenost koncového zákazníka. Léčebné oleje- silice Hanus jsou baleny v 10ml obalech z famaceutického tmavého skla. Na každé lahvičce je návod k použití na daný zdravotní problém a onemocnění.

Pomerančová silice - bio olej natural 10 ml Pomerančová silice - bio olej natural 10 ml Pomerančová silice - natural ( užívá se vnitřně i přímou aplikací ) účinná: 109,- Kč Koupit Eukalyptová silice - bio olej natural 10 ml   Eukalyptová silice - bio olej natural 10 ml Eukalyptová silice - natural ( užívá se i vnitřně a přímou aplikací) účinná: - onemocnění dýchacích 116,- Kč Koupit Citrónová silice - bio olej natural 10 ml Citrónová silice - bio olej natural 10 ml Citrónová silice v kvalitě natural ( užívá se vnitřně i přímou aplikací) účinná : - trávící potíže, 119,- Kč Koupit Mátová silice - bio olej natural 10 ml Mátová silice - bio olej natural 10 ml Mátová silice - bio olej natural a její účinek: Použití a účinky: - záněty dýchacích cest, nachla 120,- Kč Koupit Lemongrasová silice - bio olej natural 10 ml Lemongrasová silice - bio olej natural 10 ml Lemongrasová silice - bio olej natural a její účinek: - plísňové onemocnění nohou, plísně nohou - s 129,- Kč Koupit Fenyklová silice - bio olej natural 10 ml Fenyklová silice  - bio olej natural 10 ml Fenyklová silice - natural ( užívá se vnitřně i přímou aplikací) účinná: - koliky, plynatost, boles 132,- Kč Koupit Cedrová silice - bio olej natural 10 ml Cedrová silice - bio olej natural 10 ml Cedrová silice - bio olej natural 10 mlPoužití a účinky: - infekce dýchacích  cest - infekce močo 136,- Kč Koupit Máta kadeřavá, spermint silice - bio olej natural 10 ml Máta kadeřavá, spermint silice - bio olej natural 10 ml Máta kadeřavá, spermint silice - bio olej natural  a její účinky - bolest hlavy, migréna, vyčerpano 138,- Kč Koupit Meduňková citronelová silice - bio olej natural 10 ml Meduňková citronelová silice - bio olej natural 10 ml Meduňková silice - bio olej natural a její účinek: - antiseptické a hojivé účinky - menstruační pr 139,- Kč Koupit Hřebíčková silice- bio olej natural 10 ml Hřebíčková silice- bio olej natural 10 ml Hřebíčková silice - bio olej natural a její účinek: - bolest zubů, dásní - afty -dna - revmatizm 145,- Kč Koupit
<<
>>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace