BIO BACHOVKY

Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy, což dnes je neurovědou podloženo.Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce - např. různé druhy strachů a fóbií, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, bolestivá minulost a vzpomínky které ovlivňují náš současný život, hubnutí a s ním také související emocionální přejídání, menopauza a hormonální nerovnováha a jakékoli onemocnění na fyzickém tělě, ztráta blízké osoby a vyrovnání se s touto životní situací, osamělost apod.Dá se jimy řešit spousta překážek, problémů, které nám brání k životní pohodě a spokojenosti. Délka užívání je u každé osoby individuální, proto je třeba dát určitý čas aby se tyto změny projevili a tento čas je u každého jinak dlouhý. Bachovy esence jsou vhodné jak pro dospělé, děti ale i zvířata. Nemají vliv na užívání jakýchkoliv léků a nemají žádné kontraindikace. Nemůže se stát, že by účinek esence měl negativní dopad. Pokud je essence špatně zvolena, pouze neúčinkuje na daný problém. Bachovkami se není možné předávkovat. 

 

Co nám EU zakázala

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

ANTI-STRES, PASTILKY 45 G ANTI-STRES, PASTILKY 45 G Pastilky pomáhají nejen dětem příjemnou a chutnou formou uvolnit a zklidnit se ve stresových či hype 405,- Kč Koupit BABY BLUES 30ML - RADOSTNÉ MATEŘSTVÍ BABY BLUES 30ML - RADOSTNÉ MATEŘSTVÍ *květy sbírané pro výrobu esencí pochází z biologického zemědělství CZ-BIO-002 599,- Kč Koupit CESTOVÁNÍ / TRAVELING 20 ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE CESTOVÁNÍ / TRAVELING 20 ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE *květy sbírané pro výrobu esencí pochází z biologického zemědělství CZ-BIO-002 502,- Kč Koupit DEPRESE / DEPRESSION 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE DEPRESE / DEPRESSION 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litro 502,- Kč Koupit DETOX / DETOX 20 ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE DETOX / DETOX 20 ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE *květy sbírané pro výrobu esencí pochází z biologického zemědělství CZ-BIO-002 502,- Kč Koupit ENERGIE / ENERGY 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE ENERGIE / ENERGY 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litro 499,- Kč Koupit HNĚV / ANGER 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE HNĚV / ANGER 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litro 502,- Kč Koupit KLIDNÉ DÍTĚ ROLL-ON, 10 ML KLIDNÉ DÍTĚ ROLL-ON, 10 ML Účinný pomocník v praktickém balení s jednoduchou aplikací, propojení Bachovy terapie s aromaterapií 499,- Kč Koupit KOMUNIKACE / TIMIDITÉ 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE KOMUNIKACE / TIMIDITÉ 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litro 502,- Kč Koupit KONCENTRACE / CONCENTRATION 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE KONCENTRACE / CONCENTRATION 20ML - BACHOVY KVĚTOVÉ BIO ESENCE 4x4 kapky denně do sklenice svého oblíbeného nápoje. Je možné si připravit o celodenní kúru do litro 502,- Kč Koupit
<<
>>

Přihlášení

Login

Heslo

registrovat