V náruči přírody

,,Příroda je mocná a od pradávna spjata s člověkem. Proto její síla dokáže poskytnout „ozdravnou kůru“ pro jakýkoliv zádrhel organismu.
Vítejte na našich stránkách, které jsou zaměřené pro krásu, zdraví, duševní pohodu a ocitněte se tak s námi v náruči přírody, která Vás bude nejen hýčkat ale také léčit"


Nabídneme Vám kvalitní přírodní produkty, bylinnou farmacii Hanus, přírodní kosmetiku pro vaši krásu především léčivou kosmetiku z konopí, kosmetiku mrtvého moře ale také bylinnou kosmetiku růží, levandule, verbeny a další.  Na potíže pohybového aparátu, kožní  onemocnění a bolesti konopné masti a produkty z konopí . Pro posílení imunity a celkové ozdravení organismu bylinné sirupy pro děti  i dospělé, účinné bylinné kapky, extrakty z živých rostlin a bylinné tinktury. Gemmoterapii  a její výluhy z pupenů, masti a tinktury z bylin, které pomohou od bolesti a k vyřešení různých onemocnění. Sušené vakuované bylinky Hanus a léčivé bylinné čaje Hanus k posílení a uzdravení všech života důležitých orgánů a psychické svěžesti.  Zdravé potraviny, aroma olejíčky, aromaterapeutickou lékárničku, bylinné silice Hanus natural k vnitřnímu užívání  které mají mnohočetné účinky na celé spektrum potíží těla, kůže, psychiky člověka.  K regeneraci těla a načerpání nových sil tělové a masážní oleje salus /saloos, účinné bio balzámy, bio kosmetiku saloos. Dále nabízíme přírodní masážní oleje Procyon, potřeby pro maséry a masérská studia, masážní pomůcky. K léčbě a prevenci  ekzémů, lupenky  a jiných  kožních obtíží ručně vyráběná léčivá mýdla, křišťálová mýdla, glycerinová mýdla, sprchové gely a tělová mléka, tělové jogurty a celou řadu hypoalergenní kosmetiky a produktů. K odpočinku a relaxaci, ale také příjemným dárkem budou šumivé koule do koupele, koupelové soli, koupelové pudry. Pro regeneraci pohybového aparátu bylinné pytlíky, solné nahřívací pytlíky a bylinné gely. K duševní pohodě a síle energetické a esoterické výrobky jako orgonitová srdíčka, orgonity podle přání a nativního horoskopu  přímo pro Vás nebo určitou osobu, osobní talismany jenž můžou být i krásným užitečným a nevšedním dárkem. Dále ručně vyráběné čakrové svíce, tělové svíce, ušní svíčky, léčivé kameny, kamínkové korálkové šperky a spoustu dalších zajímavých věcí, výrobků pro Vaše zdraví a duševní pohodu od českých a slovenských výrobců. Nabízíme velkoobchodní spolupráci s přírodními produkty a bylinnou farmacií Hanus a brzy také velkoobchodní nabídku se sladidlem nové generace Stévií sladkou. Přijďte se podívat na „konkurenční „ výhodu a předejte s námi léčivou náruč přírody i ostatním. Odběrné místo a kamennou prodejničku najdete v centru města Vsetín. Sortiment stále doplňujeme a snažíme se o co možná nejrozšířenější nabídku produktů pro zdraví a vaši spokojenost. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

<<
>>