LEVANDULOVÁ VODA- hypoalergenní k odlíčení očí i obličeje100 ml

 • Obtížeakné
  ekzémy
  hypoalergenní účinky
  mastná pleť
  odlíčení očí
  odlíčení pleti
  vlasové onemocnění
  vypadávání vlasů
  zanícená pokožka
  zdravé vlasy
 • ZnačkaHanus

114,9 Kč ()

139,- Kč ()


ks

Popis produktu

Je excelentní pleťové tonikum  famaceutické kvality, vhodné pro všechny typy pleti, především účinné pro pleť trpící ekzémy, akné, velkou citlivostí, zanícením a začervenáním, neobsahuje žádné příměsy, parabeny a konzervační látky, má čisté hypoalergenní složní - vodní destilát levandule úzkolisté.
Má silné protizánětlivé účinky. Vhodné ke každodennímu odlíčení pleti i očí ( nevysušuje, nedráždí, odličuje make-up i nečistoty prostředí) Šetrně čistí pleť s akné, zanícenou pokožku náchylnou k zarudnutí a svědění. Odstraňuje mastnotu pleti a vyrovnává tonus pleti. Má silné antibakteriální účinky.

Masáž levandulovou vodou dodává pokožce svěžest, stahuje póry a redukuje zčervenání pleti. Používá se také jako vlasová voda s regeneračními účinky, přičemž osvěžuje a prokrvuje pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů. Při oplachování vlasů - zanechává vlasy pevné a lesklé.

Hydroláty – hypoalergenní kosmetika ( Levandulová a Růžová voda)
obsahují silice a mnoho dalších léčivých látek jenž vznikly destilací vodní párou a byli zachovány ve vodním destilátu.
Používají se jako šetrnná hypoalergenní kosmetika na pleť, oči  i vlasy, nebo také jako přídavky do jídla, nápojů apod

Složení: Vodní destilát z levandule úzkolisté 100% Způsob získání hydrolátu: parní destilací čerstvých květů levandule úzkolisté Lavandula angustifolia Mill. přímo na místě červencového sběru.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace