Konopí - šampon + balzám pro lepší růst vlasů 200ml

 • Obtížecitlivá kůže
  lupenka
  lupy
  pevné a lesklé vlasy
  snadné rozčesávání vlasů
  zdravé vlasy
 • ZnačkaProcyon

73,6 Kč ()

89,- Kč ()


ks

Popis produktu

Příjmě vonící  konopný šampon který díky extraktu konopí a dalších velice účinných bylinných výtažků šetrně myje vlasy, nevysušuje pokožku hlavy a zabraňuje svědění. Je velice účinný pro pokožku hlavy trpící lupenkou a ekzémy. Díky obsahu regeneračního balzámu, usnadňuje rozčesávání a zceluje a zjemňuje vlasovou strukturu. Je vhodný  i pro objemné, dlouhé, kadeřavé a vlnité vlasy. Působí regeneračně a hojivě na pokožku hlavy. Vlasy jsou pevné a lesklé.

Léčebné účinky konopí:  jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace