Konopí - výživný denní pleťový krém z konopí hydratační - hypoalergenní 50ml

 • Obtížeakné
  citlivá pleť
  hydratace
  hypoalergenní účinky
  stárnutí pleti
  vrásky
 • ZnačkaProcyon

70,2 Kč ()

85,- Kč ()


ks

Popis produktu

Jemný pleťový krém z konopí, vyživuje a zlepšuje prokrvení pleti. Vhodný ke každodenní péči o pleť. Je určený k regeneraci unavené pleti, dodává potřebné výživné látky, má silné antibakteriální a hypoalergenní účinky. Vyživuje pokožku a brání jejímu vysušování. Díky extraktu konopí a dalším silně účinným přírodním složkám a látkám bylinných výtažků, je také vhodný  pro citlivou pokožku, na pleť trpící akné, lupenkou a  pokožku s náchylností k zarudnutí a začervenání. Pleť jemně vypíná a brání tvorbě vrásek. Vhodný také jako podkladový krém pod make- up při denním použití.

Léčebné účinky konopí: jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace