Kozí mléko s okvětnímy lístky měsíčku - koupelový pudr 100ml

  • Obtížecitlivá kůže
    ekzémy
    hydroterapie
    regenerace pokožky
    relaxace, odpočinek, welness

73,6 Kč (bez DPH)

89,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Koupelový pudr s kozím mlékem a medem, solí Mrtvého moře podporuje regeneraci, vláčnost a pružnost pokožky. Při alergických kožních obtížích (ekzémech) může koupel s kozím mlékem a měsíčkem zmírnit projevy onemocnění. Kozí mléko vykazuje protizánětlivé účinky, protože posiluje imunitní systém. Obsahuje velké množství minerálních látek (vápník, hořčík, sodík, draslík a fosfor) a stopových prvků (měď, zinek, mangan, titan, chrom a kobalt), dále vitamíny A, B1, B2, B12, C, D, E a kyselinu listovou. Měsíček je znám především svými příznivými účinky na kůži při zánětlivých procesech, kdy podporuje reparaci a regeneraci poškozené pokožky.

Pudr do koupele verbena Vaši pokožku osvěží a krásně provoní. Koupelový je vyroben  čistě ručně z přírodních surovin. Je ideální přísadou pro provonění, provzdušnění a mírnou desinfekci každé koupele. Neobsahuje sůl a proto je vhodný i pro pokožku s mírnými ragádami které by sůl nesnesly.


Použití :Přiměřené množství (asi 2 lžíce na 20 litrů vody) vsypte do teplé lázně o požadované teplotě

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace