Levandule - pleťový krém noční omlazovací 50ml

  • Obtížecitlivá pleť
    hydratace
    suchá pleť
    vrásky
  • ZnačkaProcyon

65,3 Kč ()

79,- Kč ()


ks

Popis produktu

Jemný noční krém s výtažky a vůní levandule. Pleť vyživuje a zlepšuje její prokrvení. Krém  je určený k regeneraci unavené pleti, vypíná vrásky, dodává pokožce potřebné výživné látky a dostatečně hydratuje. Díky výtažku levandule má silné antiseptické a hojivé vlastnosti, proto je vhodný pro pleť náchylnou ke zčervenání a vysušování. Krém je určen pro suchou i smíšenou pleť. Obsahuje větší množství mastných látek a účinných extraktů, které se během spánku - noci, dobře vstřebávají do pokožky a vyživují ji.

Levandule : má velké množství hojivých účinků. Má uklidňující a uvolňující účinky, zmírňuje silné emoce a nervové napětí, pomáhá i při nespavosti a bolestech hlavy. Působí antisepticky, má výtečné hojivé vlastnosti. Používá se tedy i při léčbě popálenin, ekzémů a plísní. Je však vhodná i při léčbě lupů či nadměrném vypadávání vlasů.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace