Levandule - Solný nahřívací pytlík 800g

 • Obtížebolesti hlavy
  ekzémy
  kloubní bolesti, kloubní potíže, (bolesti kloubů)
  kožní onemocnění
  revmatismus
  suchý kašel
  svalové obtíže
  únava a podráždění

155,- Kč 


ks

Popis produktu

Solný nahřívací pytlík slouží k příjemnému prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach, dutin, přechlazení močového útrojí a ledvin, dýchacích cest. Nahřátá sůl má blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky, a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst.

Doporučujeme při:

- revmatické onemocnění a prochladnutí kloubů

- zablokovaná  páteř , ztuhlá záda

- ztuhlé svalstvo, bolesti svalů

- na bolavá kolena

- nachlazené průdušky, dýchaní, bolesti na průduškách

- nachlazení močového měchýře, nachlazení ledvin

Zahřátý pytlík se přikládá na nemocná a bolavá místa na těle. Solný pytlík je naplněný přírodní krystalickou solí, která je doplněná o extrakt soli z mrtvého moře. Léčebné účinky soli a minerálů Mrtvého moře jsou lidstvu známy již po tisíciletí. Je proto velmi vhodné pro citlivou, ekzematickou, atopickou a svědivou pokožku.

Jak nahřívací pytlík použít: Obsah soli vyjměte z plátěného pytlíku, vložte do klasické mikrovlnné trouby a při max. výkonu do 750 W nahřívejte po dobu max. 2,5 min. Nahřátou sůl nasypte zpět do plátěného pytlíku a poté přiložte na postižené místo. Náplň je vhodné opakovaně použít. Ze soli obsažené v pytlíku lze připravit i teplou lázeň, která Vám přinese maximální pocit uvolnění, posilní Váš organismus, kterému dodá minerály, pomůže udržovat přirozenou vlhkost a pH pokožky a je vhodná pro všechny druhy pokožky. Použití soli do koupele: Do koupele přidáme 2-3 polévkové lžíce soli. Zvýšením koncentrace solanky až na poměr 1:100 (800 g soli na 80 litrů vody), lze dosáhnout osmózového efektu, kdy se začnou z těla vylučovat škodlivé látky. Stejný jev nastává při pobytu u moře, kdy koncentrace soli v moři je větší než v těle, čímž dochází k vylučování vody se škodlivými látkami z vašeho těla.
 

Podobné produkty