Levandule - sprchový gel 200ml

  • Obtížecitlivá kůže
    hydratace
    únava , vyčerpanost
  • ZnačkaProcyon

73,6 Kč ()

89,- Kč ()


ks

Popis produktu

Levandulový sprchový gel s výtažky a vůní levandule,  určený ke každodenní hygieně celého těla.  Díky svému jedinečnému obsahu přírodních látek, šetrně myje  i velmi citlivou a suchou pokožku.  Dostatečně  hydratuje, brání vysušování kůže. Navodí přéjemný pocit uvolnění a dodá svěžest a sametovou hebkost celému tělu. Levadule zároveň svojí aromaterapií uklidňuje a navodí pocit odpočinku - kdo má rád tuto specifickou vůni, jistě si jej zamiluje pro pocit uvolnění  a relaxace po náročném dnu.

Levandule : má velké množství hojivých účinků. Má uklidňující a uvolňující účinky, zmírňuje silné emoce a nervové napětí, pomáhá i při nespavosti a bolestech hlavy. Působí antisepticky, má výtečné hojivé vlastnosti. Používá se tedy i při léčbě popálenin, ekzémů a plísní. Je však vhodná i při léčbě lupů či nadměrném vypadávání vlasů.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace