Mrtvé moře - pleťové mléko 100ml

  • ZnačkaProcyon

81,8 Kč (bez DPH)

99,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Šetrné čistící pleťové mléko vhodné ke každodenní péči o pleť a oční okolí. Jemně odstraňuje make-up a nečistoty s obličeje i očí. Díky obsahu minerálů z mrtvého moře, pleť dokonale vyživuje, hydratuje a zbavuje nečistot.  Má silné antibakteriální účinky, proto je vhodné i pro velmi citlivou pleť, pleť s akné , na lupenku a pleť postiženou ekzémy.  Velice účinné také pro sklidnění pleti po slunění a koupeli.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře :obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace