Mrtvé moře - sprchový gel 200ml

  • ZnačkaProcyon

71,1 Kč ()

86,- Kč ()


ks

Popis produktu

Sprchový gel příjemné vůně s obsahem minerálů a soli Mrtvého moře  určený ke každodenní hygieně celého těla.  Díky svému jedinečnému obsahu přírodních látek, šetrně myje  i velmi  citlivou  a suchou pokožku, je vhodný na pokožku trpící ekzémy, zarudnutí a lupenkou . Pokožku celého těla dostatečně hydratuje, brání jejímu vysušování a svědění, navodí přéjemný pocit uvolnění a dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře : obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace