KC Rulc - Petr Rulc - alternativní výrobky

Firma Petr Rulc - KC se specializuje na vývoj a výrobu doplňků stravy a kosmetických přípravků na přírodní bázi, bez chemických přísad. Proto všechny výrobky mají široké spektrum použití. Tyto výrobky jsou označeny - RULCOTHERAPY. Nemůže tedy docházet k jejich záměně nebo napodobování. Přípravky firmy Petr Rulc - KC jsou schváleny Státním zdravotním ústavem a odpovídají normám EU.

Díky účinku a vysoké kvalitě jsou RULCOTHERAPY přípravky firmy Petr Rulc - KC klienty velmi oblíbené a vyhledávané. Zvyšují imunitu, podporují zdraví i chuť do života, což pomáhá zvládat stres a preventivně působit proti rozvoji civilizačních nemocí.

Praxe ukázala, že pro dobrou funkci orgánů a tedy zdravý vývoj celého organismu chybí v naší výživě některé prvky a jejich doplňování pomocí preparátů dostupných na trhu je nevhodné. Proto Petr Rulc začal hledat řešení. Jako nejlepší se ukázalo vyvinout vlastní přípravky s vhodnou vzájemnou kombinací a bez další zátěže organizmu.

V roce 2001 byl vyvinut první výrobek, který zvyšuje imunitu – Symbi-lakt. V dalších letech byli postupně uvedeny na trh další výrobky. Symbivital R, Gyn-lakt, Koupelová sůl SALubrium CAROLinae, Argentum gel, které mají jedno společné – nemají kontraindikace. Tyto výrobky obsahují pouze to, co organismus podpoří, ale nezatíží.


 

<<
>>

Přihlášení

Login

Heslo

registrovat