Lískoořechový krém 140 / 300g goodie

175,- Kč 

Vyberte velikost:


ks

Popis produktu

Chuťově výrazný jemný čistý lískoořechový krém bez přidaného cukru a soli potěší nejen smysly, ale i každou buňku v těle pořádnou porcí kvalitní energie. Lískové ořechy jsou bohaté na rostlinné bílkoviny a zdravé tuky, takže se hodí nejen do jídelníčku sportovců. K výrobě používáme lehce pražené lískové ořechy vysoké kvality a čerstvosti, které šetrně zpracováváme několik hodin pro požadovaný výsledek a zachování všech vlastností a kvality.
 

My sami ořechové krémy milujeme a konzumujeme téměř každý den, takže chceme mít vše pod kontrolou. Od výběru kvality a kontroly čerstvosti každého ořechu, přes proces výroby až po balení do sklenic. Dáváme tak vznik opravdu unikátnímu produktu. Naše krémy jsou jemné, lahodné, výživné, zdravé, krásně voní a neměly by chybět v žádné kuchyni. Lžička ořechového krému dodá energii, živiny a zažene chuť na sladké. Krémy dodají chuť každému jídlu na sladko i na slano a doladí ho k dokonalosti. 

Lískové ořechy jsou plody keře lísky obecné, obsahují kvalitní rostlinné oleje, vlákninu a vysoké množství vitamínu E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. 100 g lískových ořechů obshuje více než doporučenou denní dávku vitamínu E.

Výhody:

  • 100% lehce pražené lískové ořechy
  • šetrná a pomalá metoda zpracování
  • bez obsahu přidaného cukru, soli, stabilizátorů, éček, zvýrazňovačů chutí a jiných aditiv
  • obsah kvalitních rostlinných tuků, bílkovin a vlákniny
  • rychlý zdroj kvalitní energie z přírody
  • vegan
  • bez lepku
  • bez laktózy

Využití:

Lískoořechový krém je určený k přímé spotřebě. Můžete si ho dát jen tak na lžičku, přidat ho do kaše, do těsta při pečení, do granoly, do salátů či omáček. Výsledný pokrm bude chutnější a nutričně výživnější.

Složení:

100% jádra lískových ořechů. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů.

Nutriční hodnoty (100 g):

Energie: 2 749 kJ / 657 kcal
Tuky: 61,2 g
     z toho nas. mast. kys.: 5,6 g
Sacharidy: 4,8 g
     z toho cukry: 3,2 g
Bílkoviny: 15,9 g
Vláknina: 0 g  
Sůl: 0 g
Vitamín E: 15 mg (100 %)*
* referenční hodnota příjmu
 
Velmi nám záleží na vaší spokojenosti a důvěře. Proto vám poskytujeme pouze pravdivé informace o našich produktech a u tohoto produktu uvádíme pouze zdravotní a výživová tvrzení schválená Evropskou komisí dle Nařízení (ES) č. 1924/2006.
 

Podobné produkty