bomba do koupele - Lípa 70g

  • Obtížecitlivá kůže
    ekzémy
    relaxace, odpočinek, welness

32,2 Kč (bez DPH)

39,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Dopřejte si pocit relaxace a odpočinku v klidu vašeho domova. Welness Bomba do koupele je voňavá kulička která prošumí  Vaši připravenou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje, bylinné extrakty, mořskou sůl  a příjemně lázeň provoní. Koupel je vhodná i pro lidi trpící lupenkou, ekzémy a velmi citlivou pokožkou. Obsažený olivový olej pokožku ošetří a hydratuje takže zůstane nádherně hebká a vláčná. .

Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně, což je velice příznmivé u zánětlivých onemocnění kůže- např: na nohou(plísně, mikrobiální ekzémy a podobně) Další účinek má obsažený éterický olej nebo extrakt podle druhu a charakteru. Složení: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil(nebo parfum), dry herbs(bylinky), CI index(značí použité potravinářské barvivo)

Šumivé koupelová koule nabízí dokonalou péči a uvolnění celému tělu. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do ní příjemné aroma. Během teplé koupele se roztahují póry pokožky a látky léčivých rostlin pronikají snáze do pokožky a organismu. Dobrá funkce pokožky má vliv na krevní oběh a ten následně ovlivňuje funkci celého těla. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Koupel by měla být nedílnou součástí relaxace. Teplá lázeň s koupelovou koulí přináší osvěžení a relaxaci a zároveň zanechává pleť jemnou, vláčnou a hebkou. Šumivé koupelové koule vyrábíme v různých tvarových, barevných a vonných variantách.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace