bomba do koupele - RŮŽE

  • Obtížerelaxace, odpočinek, welness
    stres
    suchá pleť
    vrásky

32,2 Kč (bez DPH)

39,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Dopřejte si pocit relaxace a odpočinku v klidu vašeho domova. Welness Bomba do koupele je voňavá kulička která prošumí  Vaši připravenou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje, bylinné extrakty, mořskou sůl  a příjemně lázeň provoní.Díky obsahu extraktu růže má antiseptické hojivé a antibakteriální účinky. Koupel je vhodná i pro suchou a  velmi citlivou pokožku. Obsažený růžový a jojobový olej pokožku ošetří a hydratuje takže zůstane nádherně hebká a vláčná.

Výtažky z růže mají nezastupitelné místo v kosmetice. Je v nich totiž ukryto přes tři sta účinných složek přispívajících k obnově buněk, a tudíž zpomalujících stárnutí. Kromě toho růže uklidňuje a dezinfikuje pleť. Olej z růže je používán již po staletí. Kosmetika s olejem z růže je vhodná zejména pro suchou pokožku, citlivou s rozšířenými cévkami. Intenzivně zpomaluje stárnutí pleti a podporuje obnovu buněk. Omlazuje pokožku, oživuje a regeneruje ji.

Použití: vložte do připravené lázně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele.
       
 

     

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace