Konopí - dětský šampon na vlasy a tělo KIDZ 200ml

 • Obtížecitlivá kůže
  dětská citlivá pokožka
  ekzémy
  lupenka
  lupy
  zdravé vlasy
 • ZnačkaProcyon

73,6 Kč ()

89,- Kč ()


ks

Popis produktu

Šampon na vlasy a tělo pro děti je velmi jemný a šetrný k dětské pokožce. Obsahuje pouze přírodní bylinné výtažky a složky které nedráždí pokožku ani očička. Díky jeho hypoalergennímu složení a extraktu hojivého konopí, je určený také pro děti s velice citlivou a ekzematickou pokožkou, děti které trápí atopický ekzém, lupenka, suchá kůže apod. Podporuje kvalitní výživu vlasového kořínku a hojení v případě poškozené pokožky hlavy a zároveň přispívá k lepšímu růstu vlásků. Je vhodný také k mytí celého tělíčka.

Léčebné účinky konopí : jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace