Konopí - regenerační noční pleťový krém z konopí omlazovací 50ml

  • Obtížeakné
    citlivá pleť
    hydratace
    stárnutí pleti
    vrásky
  • ZnačkaProcyon

70,2 Kč ()

85,- Kč ()


ks

Popis produktu

Jemný  pleťový noční krém z konopí, který díky svému jedinečnému složení a obsahu extraktu konopí má silné regenerační a zklidňující hojivé účinky. Pleť dostatečně vyživuje, hydratuje a vypíná, zlepšuje její prokrvení . Je vhodný k regeneraci unavené zašedlé pleti, náchylné k vysušování a zčervenání, eliminuje pigmentové skvrny a účinně bojuje proti akné. Obsahuje větší množství mastných látek a účinných extraktů, které se během noci - spánku dobře vstřebávají do pokožky a vyživují ji. Je vhodný i pro velmi citlivou pleť,  ale také pleť normální a smíšenou.

Léčebné účinky konopí: jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace