Konopný krém na unavené nohy 50ml

  • Obtížeantibakteriální účinky
    ekzémy
    plísně
    únava nohou
    zápach nohou
  • ZnačkaProcyon

81,8 Kč (bez DPH)

99,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Krém z konopí na unavené nohy s výtažkem konopí, dubové kůry, šalvěje a máty, působí hojivě, protizánětlivě , má silné antibakteriální a dezinfekční účinky na namáhanou kůži chodidel. Účinně odstraňuje bolest, zmírňuje otoky a osvěžuje unavené nohy.  Účinek dubové kůry a šlavěje omezuje tvorbu potu a eliminuje zápach. Mátový extrakt osvěžuje a jemně chladí. Konopí působí regeneračně na ztvrlou kůži chodidel, praskliny, záděry, popraskané  a ztvrdlé paty.

Léčebné účinky konopí: jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace