bomba do koupele - VERBENA 70g

  • Obtížerelaxace, odpočinek, welness

32,2 Kč (bez DPH)

39,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Dopřejte si pocit relaxace a odpočinku v klidu vašeho domova. Welness Bomba do koupele je voňavá kulička která prošumí  Vaši připravenou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje, bylinné extrakty, mořskou sůl  a příjemně lázeň provoní. Koupel je vhodná i pro lidi s velmi citlivou pokožkou. Obsažený verbenový a jojobový olej pokožku ošetří a hydratuje takže zůstane nádherně hebká a vláčná. .

Verbena citrónová je využívána v kosmetice zejména pro své uklidňující účinky, spolehlivě tiší podráždění. Olej, destilovaný z listů této rostliny je významnou složkou mnoha parfémů. Její citrónové aroma dodává tělu energii, osvěžuje smysly a tím pomáhá zmírňovat únavu a tíseň.

Použití: vložte do připravené lázně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel. Obsažený olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace