Mrtvé moře-krém na nohy 50 ml

  • ZnačkaProcyon

73,6 Kč (bez DPH)

89,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Zvláčňující krém na unavené nohy s mimerály a solí Mrtvého moře působí hojivě, protizánětlivě , má silné antibakteriální účinky na namáhanou kůži chodidel. Účinně odstraňuje bolest, zmírňuje otoky a osvěžuje unavené nohy. Hydratuje suchou kůži chodidel a zabraňuje svědění, díky antisetickým účinkům zabraňuje plísním a bakteriím.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace