Konopí - pěna na holení 200ml

  • Obtížecitlivá pleť
    ekzémy
    holení
    lupenka
  • ZnačkaProcyon

81,- Kč (bez DPH)

98,- Kč (s DPH)


ks

Popis produktu

Pěna na holení  je ideální pro muže pro důkladné oholení. Obsahuje směs přírodních silic, které podporují hojící procesy při poranění pokožky a zároveň pokožku sklidňuje a zjemňuje. Díky výtažkům konopí má pěna na holení silné antibakteriální a hypoalergenní účinky. Je vhodná i pro velmi citlivou, ekzematickou pleť a na lupenku.

Léčebné účinky konopí: jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace