Konopí - šampon na vlasy 200ml

 • Obtížecitlivá kůže
  lupenka
  lupy
  péče o vlasy
  pevné a lesklé vlasy
  Poškozené vlasy
  zdravé vlasy
 • ZnačkaProcyon

73,6 Kč ()

89,- Kč ()


ks

Popis produktu

Konopný šampon na vlasy díky obsahu extraktu konopí a dalších velice účinných bylinných výtažků šetrně myje vaše vlasy, vyživuje vlas od kořínků a nevysušuje pokožku hlavy. Účinně zabraňuje svědění pokožky hlavy a tvorbě lupů. Šampon na vlasy z konopí je velice šetrný pro pokožku trpící lupenkou a ekzémy.  Působí regeneračně a hojivě. Vlasy jsou pevné a lesklé.  Má příjemnou vůni.

Léčebné účinky konopí: jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace