Konopí - sprchový gel

  • Obtížecitlivá kůže
    ekzémy
    hydratace
    relaxace, odpočinek, welness
    suchá kůže
  • ZnačkaProcyon

73,6 Kč (bez DPH)

89,- Kč (s DPH)

Vyberte velikost:


ks

Popis produktu

Sprchový gel z konopí má přjemnou vůni. Obsahuje extrakt konopí ,díky čemuž má silné regenerační a  hojivé účinky. Knopný sprchový gel je určený ke každodenní hygieně celého těla, šetrně myje  i velmi  citlivou  a suchou pokožku, je vhodný na pokožku trpící ekzémy a lupenkou. Pokožku dostatečně hydratuje, brání jejímu vysušování a svědění. Navodí příjemný pocit uvolnění a dodává svěžest a sametovou hebkost celému tělu.

Léčebné účinky konopí:  jsou lidstvu známy už po tisíciletí. Konopný olej je přírodní látka s vysokou nutriční hodnotou a silně regenerační aktivitou. Buňky čistí, vyživuje, energeticky zásobuje, dokonale upravuje jejich hospodaření s vodou, napomáhá odstraňování odumřelých buněk a urychluje zdravé buněčné dělení. Konopí vzhledem ke svým energetickým schopnostem, antibakteriálním vlastnostem a regenerační síle je nenahraditelné především při prevenci proti kožním chorobám a v případě poškození dokáže podpořit jejich přirozenou regeneraci. Přirozené protizánětlivé a antimikrobiální účinky kombinované s výživnými prvky podporují růst buněk a tím i následnou přirozenou regeneraci. Všechny tyto jedinečné vlastnosti přímo předurčují konopí k péči a léčbě pokožky člověka a zaujímají významné místo v moderní medicíně a kosmetice, kde se velmi úspěšně používají při léčbě lupénky, atopických ekzémů, různých kožních infekcí, ale i k výrazné regeneraci, výživě, hydrataci či ke každodenní péči o pokožku. Pro své jedinečné složení se z konopných extraktů připravují preparáty i pro citlivou pokožku dětí od kojeneckého věku.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace