Mrtvé moře - pleťový krém noční omlazovací 50ml

  • ZnačkaProcyon

73,6 Kč ()

89,- Kč ()


ks

Popis produktu

Pleť dokonale vyživuje , hydratuje a zlepšuje její prokrvení.Krém je určen pro všechny typy pleti ale také účinný na suchou pleť. Napomáhá k regeneraci unavené pleti, dodává pokožce potřebné výživné látky. Obsahuje větší množství mastných látek a účinných extraktů, které se během spánku dobře vstřebávají do pokožky a vyživují ji.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace