Mrtvé moře - šampon + balzám na vlasy 200ml

  • Obtíželupenka
    lupy
    péče o vlasy
    Poškozené vlasy
    vlasové onemocnění
  • ZnačkaProcyon

71,1 Kč ()

86,- Kč ()


ks

Popis produktu

Šampon který díky obshu minerálů, bahna Mrtvého moře a dalších velice účinných bylinných výtažků šetrně myje vlasy, nevysušuje pokožku hlavy, zabraňuje tvorbě lupů a svědění pokožky. Je velice účinný pro pokožku hlavy trpící lupenkou a ekzémy.  Působí regeneračně a hojivě, obsahuje navíc balzám pro snadnější rozčesávání. Velmi šetrný i ke kadeřavým a vlnitým vlasům, působí vitálně jak na pokožku hlavy tak na celou strukturu vlasů, které vyživuje přímo od kořínků. Vlasy jsou krásně pevné a lesklé.

Kosmetika s extraktem soli Mrtvého moře: obsahuje sůl z Mrtvého moře (originální původ), která svým ideálním složením minerálů působí příznivě na pokožku celého těla. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Tato kosmetika je výborně snášena zákazníky s citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíme pokožce dokonalou péči, zamezíme jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky způsebené častým mytím, neboť vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Podobné produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Další informace