Ušní svíčky

Ušní svíčka
je nástroj přírodní medicíny, novodobého jakož to i starého lidového léčení, zakládající se na tisíciletých zkušenostech starobylých národů.
Svíčka má tvar dutého kužele a je vyrobená z lněného nebo bavlněného plátna napuštěného minerálním anebo včelím voskem. Je dlouhá 20 - 25 cm, její dolní průměr je 0,8 až 1 cm a horní 2 - 3 cm. Vosk se při zapálení svíčky rovnoměrně rozpouští, nestéká a hoří bez tvoření se voskových kapek. Výsledkem vývoje posledních let je aromatizovaná svíčka, která slučuje mechanismus účinku aromaterapie a ušní svíčky. Vnitřní povrch těchto svíček se impregnuje přírodními éterickými oleji anebo se tyto oleje přidávají přímo do vosku.
Jak účinkuje ušní svíčka

Jak účinkuje ušní svíčka : Svíčka umístěná do zvukovodu po dobu hoření vytváří teplo a mírné vakuum. Účinek tepla upravuje oběh a mírné vakuum blahodárně ovlivňuje celý systém dutin, který se stal těžko průchodný nebo neprůchodný z důvodu choroby, poruchy, traumatu vnějšího původu, popřípadě infekce. Dále pomáhá i při uvolňování ušního mazu.

Kromě výše uvedeného, svíčka stimuluje akupunkturní body umístněné hluboko ve vnitřním zvukovodu v blízkosti bubínku, které jsou jinak téměř nedostupné.
Používání ušní svíčky je vhodné na:
- Zalehlé uši, hučení a pískání v uších
- Snížení kvality sluchu
- Poruchy oběhu uší
- Rýma, prochladnutí a senná rýma
- Zánět uší, čelních a nosních dutin
- Bolesti hlavy, migrény
- Stavy napětí, stresy, nervozita

Přihlášení

Login

Heslo

registrovat